20 seneninde kurulup 2020 seneninde aldığı yatırımlarla müessesesel hayata adım atan Scout Teknoloji; müesseselere veya şirketlere dijital manada ihtiyaç duydukları bir hayli konuda hizmet vermeyi amaçlıyor. Scout Teknoloji’nin büyüme hikayesi aslında verdiği tüm hizmetleri bize özetliyor. Zira hizmet verdiği SEO optimizasyonu, Adwords çalışmaları, web tasarım tertip etmeleri, sosyal medya idaresi ve geliştirmeleri gibi alanlara ağır ağır, dikkatlice hazırlandı, ekibini oluştururken çabuk olmadı. Yavaş ancak emin adımlarla büyüyen bu dijital yapılanmanın bugünlere nasıl geldiğini gelin birinci ağızdan başka bir deyişle Scout Teknoloji’den dinleyelim.

Web Tasarım İle ilgili Nasıl Uzmanlaştık?

Alanında uzman ve bu arada genç ve dinamik bir ekip yaratmak proje yöneticimizin ilk emeliydi. Scout Teknoloji’nin gelişime açık olmasının en ehemmiyetli sebebi yaratıcı ekibinden kaynaklanmaktadır. Yeniyi kullanmaktan çekinmeyen, her gün değişen web tasarım kaynaklarını takip eden, gündemden katiyen geri kalmayan ekibi sayesinde; evet artık alanında uzmanız diyebiliriz.

Zira Scout Teknoloji; web tasarımın gelişmekte olan ve daimi değişen yeni toollarla kendini aktüelleyen bir alan olduğunun farkında. Bu farkındalık da teşebbüsü bir adım öne taşıyor. Web tasarım alanında ön kulvarlara taşıyor!

Mobil Uygulama, web ve masaüstü uygulamaları gibi alanların hepsini kavramış, bunlar üzerinde değişik referanslar ve bambaşka sektörler için yaratıcı imalatlar yapmış olan Scout ekibi sizin için de hazır.

Adwords Çalışmalarımız Neden Bu Kadar Başarılı?

%9 muvaffakiyet sağladığımız alanlardan biri Adwords. Google reklamlarında en ehemmiyetli araçlardan olan Adwords, öne çıkmanız ve hedef kitlenizi yakalamanız mananında ihtiyaç duyulan bir reklam çalışması. Adwords çalışması ile ilgili günübirlik çalışmalarla başarının sağlanmayacağını bilen ekibimiz, uzun soluklu ayrıntılı ve özverili bir çalışma sağlıyor ve ihtiyaçlara karşılık getiriyor.

Ayrı olarak inanıyoruz ki bu iş bir ekip işi, bu temelde birbirilerinin boşluklarını dolduran, hedef kitleyi doğru belirleyen ve çalışmalarını bu amaçlar doğrultusunda oluşturan her bir çalışanımız başarılarının bir tesadüf olmadığını söylüyor.

SEO Optimizasyonu İle ilgili Bizi Seçenek Etmelisiniz Zira:

Kalıcı ve uzun soluklu bir netice için! Düşünün ki çalıştığınız ekip uzun müddetli olarak paylaşımlar yaptığınız ve çalışma sistemini bildiğiniz bir topluluk. Bu demek oluyor ki çalışmalarınız uzun soluklu olabilir. Scout Teknoloji’de vizyonu gereği çalışanlarına değer ve değer veriyor; bunun karşılığı olarak uzun soluklu, iyi işlerle ödüllendiriliyor. SEO optimizasyonu çalışmaları yaparken de ekip birbirine güveniyor, eksik kaldığı noktalarda birbirini bitiriyor.

Ayrı olarak SEO çalışması nın sizi öne çıkardığı gerçeğini aklınızdan çıkarmayın. Güvenebileceğiniz, başarılı bir müesseseyle çalışıyor olmanız kalıcı olarak en çok arananlarda bulunmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyayı Sona Gizledik Zira Referanslarımız Çok Geniş!

Sosyal medya 2020’nin ve 2021’in hayat kurtarıcıları olabilir. Pandemiyle savaşırken aslında soluk almamızı sağladılar. Sosyal medyanın profesyonel yüzüne gelirsek sosyalleşme aracı olduğu kadar bugün bir ticaret yolu. Globalleşen ve ticarileşen dünyanın kapısı Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube’da atıyor. Bu alana hakim olmak da bir o kadar kolay ancak bir o kadar da zor.

Bir sosyal medya ekibi oluştururken de en ehemmiyetli ayrıntı, sosyal medyanın söz ettiğimiz arka tasarınını, beklentilerini kavrayabilmek ve bunun üzerinden doğru taktik ve fikirlerle reklam kampanyaları oluşturmak. Sosyal medyada paylaştığınız her kelime bir reklamdır; yeri geldiğinde sizin reklamınız yeri geldiğinde markanızın. Her şey imajdır ve doğru yönetmek de bu kavramları anlamaktan geçer.

Takipte Kalın!

Scout Teknoloji’nin diyeceği o ki; vizyon ve bakış çok ehemmiyetli. Yaptığı işi anlayan ve kavrayan hemen peşinden paylaşan ve öğreten son olarak da üreten ve başarılı sonuçlar alan bir ekip olmak zor değil. Scout Teknoloji’yi ve büyüme sürecini takipte kalın!

Etiketler

Bir Cevap Yazın